Myjnia samochodowa

Wykonujemy bezpieczne mycie ręczne stosując środki najwyższej jakości. Do każdego pojazdu podchodzimy indywidualnie. Mycie ręczne, którego się podejmujemy jest również bardzo istotne przed wykonywaniem dalszych prac, np korektą lakieru. Zalecamy, aby regularnie myć samochód ręcznie, co zapobiega porysowaniu karoserii oraz pozwala dokładnie oczyścić lakier z zanieczyszczeń.
W zakres naszych usług wchodzą również: odkurzanie wnętrza, pranie tapicerki samochodowej, czy przygotowanie auta na sprzedaż. Wszystkie usługi przygotowaliśmy dla naszych klientów w formie atrakcyjnych pakietów, tak aby ułatwić ich wybór i móc kompleksowo zatroszczyć się o Państwa pojazd. Posiadamy duże doświadczenie, a także dysponujemy nowoczesnym sprzętem.

Wierzymy, że wykonywana przez nas praca, czyli zabiegi, takie jak dokładne i bezpieczne mycie ręczne, odkurzanie wnętrza samochodu i wszelkich zakamarków, a także czyszczenie plastików i kokpitu, czy pranie tapicerki samochodowej, spełni Państwa oczekiwania. Pozwólcie Państwo, abyśmy zadbali o posiadane przez Was auto tak, jak dotąd nie zrobił tego nikt inny. Zapraszamy do nas, do Pruszcza Gdańskiego!

Pakiety

Zapraszamy do zapoznania się z obowiązującą ofertą

Mycie ręczne z wycieraniem do sucha

Bezpieczne mycie przy użyciu rękawicy… (czytaj więcej)

Mycie Detailingowe

Wieloetapowy proces mycia ręcznego… (czytaj więcej)

Pakiet Standard

Komplet… (czytaj więcej)

Pakiet Standard PLUS

Mycie detailingowe + komplet… (czytaj więcej)

Pakiet Individual

Stwórz swój własny pakiet… (czytaj więcej)

Pakiet Twardy Wosk

Podstawowe zabezpieczenie lakieru… (czytaj więcej)

Pakiet Twardy Wosk PLUS

Wosk na 6 miesięcy z glinkowaniem… (czytaj więcej)

Pranie Tapicerki

Ekstrakcyjne pranie… (czytaj więcej)

Pakiet Auto Do Sprzedaży

Przygotuj swoje auto do sprzedaży… (czytaj więcej)