loader image

Bieżąca Pielęgnacja

Czyli trochę więcej niż zwykłe myju myju.

BIEŻĄCA PIELĘGNACJA

MYCIE RĘCZNE

Czyli dokładny proces mycia samochodu miękkimi gąbkami i pędzlami, w taki sposób, aby nie uszkodzić, ani nie porysować lakieru jak to ma miejsce w zwykłym myciu na myjni, lub myciu szczotką. Polecana usługa dla samochodów które mają zdrowy lakier.

BIEŻĄCA PIELĘGNACJA

MYCIE DETAILINGOWE

Czyli krótko mówiąc : wieloetapowy proces mający na celu całkowite, a jednocześnie bezpieczne usunięcie wszelkich zanieczyszczeń z powierzchni karoserii. Zabieg wykonuje się w celu pielęgnacji lakieru i poprawy wyglądu auta.

BIEŻĄCA PIELĘGNACJA

PRANIE TAPICERKI

Estetyczny wygląd i czysta tapicerka to tylko część tego, co daje pranie ekstrakcyjne. Bardzo ważne korzyści z prania tapicerki wiążą się z bezpieczeństwem.
Z tapicerki zostają usunięte zarazki, drobnoustroje, roztocza oraz ślady zwierząt.

BIEŻĄCA PIELĘGNACJA

AUTO NA SPRZEDAŻ

Pakiet Auto na Sprzedaż Pro zawiera w sobie: Mycie detailingowe, Dekontaminacja chemiczna lakieru, Glinkowanie lakieru, Odświeżenie lakieru/cleaner lekko ścierny, Aplikacje quick detailera, Pranie foteli, Podstawową kosmetykę wnętrza.

BIEŻĄCA PIELĘGNACJA

PAKIET STANDARD

Pakiet Standard Detailing zawiera w sobie: Czyszczenie opon dedykowanymi preparatami, Czyszczenie felg wraz z bębnami, Czyszczenie nadkoli, Mycie detailingowe, Aplikacje quick detailera, Osuszanie za pomocą ręczników, Dressing na opony, Szczegółowe odkurzanie…

BIEŻĄCA PIELĘGNACJA

CZYSZCZENIE SKÓR

Regularne czyszczenie tapicerki skórzanej pozwala na bieżąco pozbywać się codziennych zabrudzeń oraz błyszczącego i tłustego nalotu. Dzięki każdorazowej impregnacji tapicerki skórzanej, po czyszczeniu przedłużamy jej żywotność i zapewniamy odpowiednie nawilżenie.

BIEŻĄCA PIELĘGNACJA

OZONOWANIE WNĘTRZA

Ozonowanie, to najlepsza metoda na czyszczenie wnętrza pojazdu. Dzięki temu możemy pozbyć się przykrych zapachów, pleśni, pyłków. Dotyczy to przede wszystkim aut, w których palone są papierosy, przewożone zwierzęta, często spożywane bywają posiłki czy używane są środki chemiczne.

BIEŻĄCA PIELĘGNACJA

OCZYSZCZANIE LAKIERU

Oczyszczanie lakieru zawiera w sobie: Mycie detailingowe, Deironizacje lakieru, Usuwanie resztek smoły, żywicy i asfaltu oraz usuwanie waterspotów
(śladów po twardej wodzie).

Bądźmy w kontakcie!

Wolisz dogadać wszystko telefonicznie?

Śmiało, dzwoń! +48 507 422 217

Wolisz kontakt mailowy?

Nie ma problemu! biuro@brex.com.pl

Wolisz abyśmy to my odpisali?

Na luziku! Skorzystaj z formularza obok!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko