Auto Detailing

Jest to rozbudowany i szczegółowy proces czyszczenia, polerowania i konserwacji pojazdów. Detailing dzieli się na ten wykonywany z zewnątrz auta, jak i wewnątrz. Głównym celem jest uzyskanie maksymalnie najkorzystniejszego wyglądu wizualnego auta oraz zachowanie pełnej estetyki jego wnętrza. To dbałość o każdy szczegół i indywidualne podejście do każdego pojazdu z osobna.

Szereg działań przy wykorzystaniu profesjonalnych kosmetyków i doświadczonej kadry pozwala nam zadbać o Państwa auta w najbardziej profesjonalny sposób. Zależy nam, aby auto każdego z naszych klientów odjechało od nas w takim stanie, w jakim właściciel nie widział go od lat. Naszą ofertę ułożyliśmy w postaci pakietów, które tworzą takie usługi jak: glinkowanie lakieru, polerowanie lakieru, woskowanie lakieru, czy też zabezpieczenie lakieru powłoką ochronną, np. powłoką ceramiczną.
Powstała ona z myślą o klientach, którzy cenią sobie perfekcyjny wygląd i blask auta, jak również chcą cieszyć się “nowym” autem przez długie lata. Warto poświęcić czas i zadbać o swój pojazd, który jest naszą wizytówką.

Pakiety

Zapraszamy do zapoznania się z obowiązującą ofertą

Mycie Detailingowe

Wieloetapowy proces mycia ręcznego… (czytaj więcej)

Pakiet Twardy Wosk PLUS

Wosk na 6 miesięcy z glinkowaniem… (czytaj więcej)

Pakiet Korekta Lakieru

Korekta lakieru, jest to proces mechanicznego polerowania powłoki lakierniczej… (czytaj więcej)

Powłoki

Bezpłatne oględziny pojazdu na miejscu i dobór najlepszej powłoki/zabezpieczenia… (czytaj więcej)

Pakiet Detailing Wnętrza

Szeroki zakres usług we wnętrzu pojazdu, kompleksowa kosmetyka wnętrza… (czytaj więcej)