loader image

Detailing

Czyli proste sposoby, aby auto lśniło na nowo i długo.

DETAILING

POWŁOKA CERAMICZNA

Najtrwalsza i najskuteczniejsza ochrona powłoki lakierniczej, to powłoka ceramiczna. Zaaplikowana na lakierze warstwa ochronna utwardza lakier, ogranicza powstawanie rys (zwiększa odporność na mikro zarysowania) i nadaje niesamowity, długotrwały połysk oraz zjawiskowy wygląd.

DETAILING

SERWIS POWŁOKI

To proces polegający na sprawdzeniu wcześniej nałożonej powłoki, zbadaniu miejsc w których nie jest już ona skuteczna, oraz aplikacja nowego preparatu który ma uzupełnić oraz odświeżyć powłokę. Gratisowo pakiet zawiera mycie detailingowe oraz dekontaminacje lakieru.

DETAILING

KOREKTA LAKIERU

Możemy w ten sposób znacząco odświeżyć nawet mocno porysowany i zmatowiony lakier. Jesteśmy w stanie zamaskować drobne odpryski oraz zniwelować niedoskonałości. Staramy się usunąć większość mikrozarysowań. Efektem końcowym jest piękny lakier oraz niesamowita głębia koloru.

DETAILING

DETAILING WNĘTRZA

To pakiet, który został stworzony z myślą o właścicielach chcących przywrócić wnętrze samochodu do idealnego, niemal fabrycznego stanu. Wnętrze samochodu wymaga równie wysokiej troski, co karoseria.

DETAILING

TWARDY WOSK

Profesjonalny zabieg woskowania auta przywraca piękny wygląd. Tak zabezpieczony lakier uzyskuje wysoki stopień połysku oraz długotrwałą ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

DETAILING

NIEWIDZIALNA WYCIERACZKA

Powłoka pokrywającą powierzchnię szyby i lusterek świetnie odpycha wodę. Widoczność jest znacznie lepsza, brud zdecydowanie mniej przywiera, a używanie wycieraczek nie jest konieczne przy odpowiedniej prędkości – krople deszczu przy pędzie powietrza uciekają z szyby.

DETAILING

ZABEZPIECZENIE FELG

Zabezpieczenie powłoką ceramiczną felg chroni je przede wszystkim przed szkodliwym działaniem zanieczyszczeń drogowych. Dzięki uzyskanej hydrofobowości, łatwiej jest je również umyć.

DETAILING

POLEROWANIE REFLEKTORÓW

Polerowanie reflektorów to proces usuwania zmatowień, zadrapań i osadów z powierzchni reflektorów samochodowych w celu przywrócenia im pierwotnego blasku i skuteczności.

Bądźmy w kontakcie!

Wolisz dogadać wszystko telefonicznie?

Śmiało, dzwoń! +48 507 422 217

Wolisz kontakt mailowy?

Nie ma problemu! biuro@brex.com.pl

Wolisz abyśmy to my odpisali?

Na luziku! Skorzystaj z formularza obok!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko